Koučink

Co je to koučink?

Koučink vnímám jako nenásilnou, laskavou metodu, při které máte plnou pozornost druhého člověka – kouče. Naslouchá vám a pokládá vhodně zvolené otázky, které vám pomáhají posouvat se v tématu dál. Kouč vám neukazuje a nevnucuje svoje řešení, neříká, co byste měli dělat a nehodnotí vás. Pomáhá vám v sobě najít řešení a možnosti, které jste dosud neviděli, a věří ve váš jedinečný potenciál, který společně odkrýváte a rozvíjíte.

Kde vám pomůže?

Koučink vám může pomoci v mnoha aspektech života. Hledáte-li změnu, rovnováhu, naplnění, smysl nebo chcete-li uskutečnit své vize a plány, ať už v oblasti vztahů nebo práce. Pomocí koučinku můžete zlepšit své vztahy a naučit se jim lépe rozumět. Skrze koučink najdete řešení vašeho problému, tu nejmenší možnou změnu, která je v daném okamžiku možná. Postupně podle svých možností můžete v naplnění změny pokračovat dále.

Pomocí koučinku

  • zlepšíte své vztahy
  • posílíte své sebevědomí a vlastní sebehodnotu
  • snáze se rozhodnete a naplníte vlastní vize
  • najdete svou vlastní cestu a odvahu po ní jít

Osobní koučink krok za krokem

1. První krok

Během našeho prvního setkání se vzájemně seznámíme a vysvětlíme si pravidla a možnosti koučinku. Povíte mi o tom, co chcete změnit, nebo co vás trápí a s čím si nedokážete poradit. Budu vám naslouchat a pokládat otázky, které nás postupně dovedou až k jádru věci. Často už během prvního setkání získáte nový pohled na situaci a její možná řešení.

2. Cestou necestou

Během dalších setkání společně najdeme to, co a jak potřebujete ve svém životě změnit. Objevíme nefunkční vzorce, které se stále vrací a brzdí vás v rozletu. Sami si určíte, co už dál v životě nechcete. Postupně nad celou situací získáte nadhled, porozumíte jí a pochopíte především sami sebe.

3. Nalezení cesty

Nakonec budete dobře vědět, co ve svém životě chcete. Srovnáte si své cíle a objevíte způsoby, jak jich dosáhnout. Odhalíte svoji jedinečnost. Tento vnitřní posun se velmi rychle projeví i navenek a váš život se začne opravdu měnit. Vykročíte na cestu a budete si jistí svým směrem i tím, že jste to právě vy, kdo určuje, kudy se bude odvíjet. Budete vyrovnanější, naplněnější a spokojenější.

Jak setkání fungují?

Domluvíme se na termínu a místě prvního nezávazného setkání. Až po něm se rozhodnete, jestli budete chtít pokračovat dále. Délka jednoho koučovacího sezení bývá obvykle okolo 60 minut. Počet následných sezení je individuální, většinou to bývá mezi 3–5 setkáními v rozmezí 14 dnů až 1 měsíce mezi jednotlivými sezeními. Setkání mohou probíhat v mých nebo ve vašich prostorách. Po prvním osobním setkání může koučink probíhat i po telefonu nebo přes Skype.

Nabízím také možnost koučování při procházce v přírodě nebo celodenní Toulky krajinou. Při koučinku používám i zážitkové metody z Gestalt terapie nebo konstelační prvky.
Pokud nebudete po prvním sezení z jakéhokoliv důvodu spokojeni, nemusíte ho platit.


Je pro vás koučink vhodný?

Koučink je ideální pro všechny, kteří chtějí své problémy řešit, jenom neví jak, nebo se nemohou rozhodnout, co je pro ně v danou chvíli nejlepší.
Koučink nenahrazuje klasickou terapii a nehodí se pro lidi v odborné péči psychiatra.

Cena koučinku: 1000 Kč / 60 minut

Hubnutí s koučinkem

Vyzkoušeli jste už vše možné a stále se vám nedaří zhubnout? Skutečná změna začíná uvnitř. Zhubněte pomocí koučinku, získejte opravdové sebevědomí a spokojenost s tím, jak vypadáte.

Pojďte změně naproti a staňte se ve svém myšlení znovu dětmi, pro které je všechno nové a možné.

Stačí udělat první krok a kontaktovat mě: