Hubnutí pomocí koučinku

Vyzkoušeli jste už vše možné a stále se vám nedaří zhubnout? Skutečná změna začíná uvnitř. Zhubněte pomocí koučinku, získejte opravdové sebevědomí a spokojenost s tím, jak vypadáte.

Prvním krokem je najít příčinu

Podle zásad holistické neboli celostní medicíny, která neřeší jen následky, ale skutečnou příčinu nemoci, na ne-moc nahlížím jako na sdělení těla, že něco není v pořádku (v řádu).

Samozřejmě je důležité postarat se i o tělo a dopřát mu to nejlepší, od změny stravování po zdravý pohyb. Aby však změna byla trvalá, prvním krokem je najít skutečnou příčinu toho, proč organismus nefunguje, jak má.

Hubnutí jako změna směru

Stejným způsobem nahlížím i na hubnutí. V prvé řadě je potřeba podívat se na to, co je příčinou toho, jak vypadám, a co je mojí motivací pro změnu.

Pomocí metod z koučování se postupně podíváme na to, proč jste tam, kde nechcete být, proč se vám nedaří zhubnout, a společně krok za krokem nastavíme váš cíl na cestě změny.

Teprve poté se budeme věnovat samotné změně jídelníčku a přístupu ke stravování a jídlu. Podíváme se na to, jak se stravovat, co pro vás není dobré, jakým potravinám se vyhnout, a které jsou pro vás naopak přínosné.

Změna, která vede k cíli

Na celý proces hubnutí nahlížím komplexně. Všechny kroky považuji za důležité, ale teprve zahrnutí všech přináší opravdovou změnu. Výsledkem není další forma diety, ale získání nového pohledu a změn, které jste schopni dělat ve svém životě a ve svých stravovacích návycích trvale a dlouhodobě.

Často jediná překážka, která nás nepustí do cíle, leží v naší hlavě. Změníte-li něco uvnitř sebe, projeví se tato změna brzy i navenek.

Pojďte naproti svému novému odrazu v zrcadle a získejte opravdové sebevědomí a spokojenost se svým vzhledem.
Rád budu vaším průvodcem.